Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Annyira megvagyok fazva, hogy...

Annyira megvagyok fazva, hogy az orrom mar nagyon faj, es piros is. Bekentem valami mentolos orrkenoccsel, de az meg ugy marta, hogy 2percnel tovabb nem tudtam rajta hagyni. Most micsinaljak? Csunya is es faj is

Figyelt kérdés

2019. ápr. 15. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kenj rá natúr shea vajat. Pikk-pakk helyrehozza.
2019. ápr. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Én Nivea-t használtam rá múltkor, amikor durván kidörzsöltem a zsepivel, jó volt.
2019. ápr. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Megfázásra C vitamin, a sebes orrodra meg kenj Neugranormont. Nekem pár nap alatt helyre rakja. :)
2019. ápr. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én körömvirág krémmel szoktam ilyenkor kenegetni, minden orrfújás után bekenem, leviszi a pirosságot és megszünteti a fájdalmat. Naturlandos körömvirág krém nagyon jó rá.
2019. ápr. 16. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat😘
2019. ápr. 16. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!