Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hasonló a nyelvem kinézete a...

Hasonló a nyelvem kinézete a leírásban szereplő képen levőhöz , ezzel kihez forduljak?

Figyelt kérdés

[link]


Még 5 éve mandulaműtét után kezdődött. Azóta midnen nap vagy 3x mosok fogat , hogy ne legyen büdös a szám. Reggel kise merem nyitni annyira bűzlik. Egyszer háziorvoshoz elmentem vele hogy büdös , azt mondta szorosan nőnek a fogaim használjak fogselymet , hát emberek én reggel délbe este... az egész család hülyének néz. Folyamatosan rágózom. Minden bajom van tőlle . 5 éve képzelhetitek.


Elképzelhető hogy ez szájpenész? Candida?

Kapok rá gyógyszert?

Egészségesen táplálkozok miután candidára gyanakodtam de hát cseszett neki.


2019. ápr. 16. 11:54
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja nem is egyszer hanem kétszer mentem el ezzel dokihoz. Másodjára leakartak dugni a számon valami csövet hogy megnézzék reflux okozza e. De mondtam hogy köszönöm nem kérke belőlle ez azért tulzás miért nem mást zarnak ki egyből ilyen fájdalmas dolgokat akarnak nem értem én megse nézte a szám... mondták rossz fog.. mondtam kizárt , mindnen pénzem magándokira költöttem akkor hogy minden rendben legyen ott.
2019. ápr. 16. 11:57
 2/4 A kérdező kommentje:
eddig azért nem mentem többször vele el mert interneten azt olvastam , hogy ha candida nem is kapok gyógyszert éljek tovább ezzel csak változtassak étrendet..
2019. ápr. 16. 12:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Fogorvossal ellenőriztesd a fogaidat, ha az korábban volt, hogy rendbe tették. Azért mert szép és ápolod, még lehet valami rejtett gond.

Nekem pár sebszerű valami jött múltkor a számba, a fogorvos rögtön tudta, hogy mi az, bár nem fogászati probléma volt.

Ha ő nem tud semmit sem mondani, akkor háziorvos. Nem tanácsolnák a tükrözést, ha nem lenne indokolt. Annyira nem rossz az. Annál ezerszer jobb, hogy már 5 éve szenvedsz. Nem szabadott volna ilyen sokáig húzni.

2019. ápr. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Volt már benne részem. Inkább egész életeben küzdök ezzel mintsem mégegyszer túléljem.
2019. ápr. 16. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!