Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Középfülgyulladásnál saját...

Középfülgyulladásnál saját tapasztalat?

Figyelt kérdés

Átlagosan mennyi idő a lefolyása?Mit tudtok róla mint tapasztalat?

Ill. ha valaki tudja akkor mi az amivel a gézdarabot bekeni a Dr. és a fülbe rakja?


2010. júl. 5. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Lányaimnak volt több alkalommal. Rövid idő alatt gyógyult, de antibiotikum kellett. Melegen kell tartani a fület, hogy ki tudjon fakadni. Ha van thermo tasak, azt felmelegítve, ha nincs, régi módszer: meleg só textilzsepiben. A lényeg, hogy sokáig tartsa a meleget. Nem árt egy sima pzs-t közvetlenül a fülre rakni, mert ha kifakad, kifolyik a trutyi, viszont az a jobbik eset. Addig viszont fáj:-(

Jobbulást!!!

2010. júl. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!Nekem ez az első ,s nem is akarok többet :)

19/N

2010. júl. 5. 20:26
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem volt egy időszakom amikor rohadt sokszor begyuladt. amikor az egyiken elmúlott akkor meg a máésik fülem gyulladt be... nagyon sz@r volt. szal nekem hosszas tortúra violt... amivel meg bekeni az meg asszem sima gyulladás csökkentő.
2010. júl. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ja és jobbulást!

19/F ;D

2010. júl. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kövirózsa levelének a nedve segít még a gyógyulásban. Már ha van a közelben kövirózsa.
2010. júl. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!