Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől lehet az eltérés a...

Mitől lehet az eltérés a vérképben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy olyan gyógyszert szedtem, ami miatt a máj és a vese ellenőrzésére 2 havonta vérvételre kellett járnom, ezeknek az értékei rendben vannak. Viszont végig magasabb volt a lymphocyta (48.10% > 44.0% ), monocyta magas (7.5% > 7.0%), thrombocyta (159 > 150) épp hogy az alsó határ felett van. Emellett az Anti-streptolizin O (430 > 200) is magas maradt, pedig már nem vagyok megfázva (orvosom azt mondta, hogy ez okozza). Kell ezekkel foglalkoznom? Egyáltalán merre induljak el?


2019. jún. 13. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta egyszer a dokim, hogy ezek az ertekek meg egy honappal a megfazas/megbetegedes utan is eszlelhetöek a verkepben.
2019. jún. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem semerre se indulj el. Ha a gyógyszerszedést abbahagytad, a vérképed is visszaáll. De olyan nincs hogy azonnal Az orvosodra hallgass, aki ismer és kezel. Különben ezek a lymfociták akár óránként is változnak, attól függően, hogy mit ebédeltél, vagy dolgoztál stb.
2019. jún. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ezek az értékek már gyógyszerszedés előtt is eltértek. A megfázás is már 2 hónapja volt, és egy kicsit sem csökkent az értéke.
2019. jún. 13. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!