Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Duzzadt nyirokcsomó a hónaljba...

Duzzadt nyirokcsomó a hónaljban. Mitől?

Figyelt kérdés

Már elég régóta fel van duzzadva egy nyirokcsomó a hónaljamban. Arra gyanakszom, hogy a szőrtelenítő krémtől és/vagy az izzadásgàtlótól alakulhatott ki. Abba is hagytam a kenős izzadósgátló használatát és váltottam fújósra, kisebb lett, viszont utána mintha visszanőtt volna eredeti nagyságára. Abba hagytam annak a használatát is. Már 3-4 hete nem használok semmilyen izzadásgátlót. Mérete ugyan olyan, kellemetlen ha hozzáérek. Szőrtelenítő krémet még használok. Váltsam le azt is? Egyáltalán ez a baj? Legyek türelmesebb? Tippek, hogyan lehet otthon eltűntetni?


18/L



2019. jún. 27. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom pontosan mennyi ideje érzed?

Nekem volt korábban izzadás miatt, és gyantázás miatt egyszer. De jegelésre az elmúlt max. 5 nap alatt. És ha izzadságtól van, az fáj is.

Próbáld jegelni, ha pár nap alatt nem múlik, mutasd meg dokinak.

2019. jún. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Több hónapja ott van már, először nem foglalkoztam vele, gondoltam majd elmúlik, aztán kezdtem el megpróbàlni kezelni az ügyet.
2019. jún. 27. 18:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Le van tapadva, vagy el tudod mozdítani?

Azért mutasd meg az orvosnak!

2019. jún. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom mozgatni,az orvost csak az utolsó utáni opciónak szánom, elég mozgalmas az életem, meg szeretném oldani magamnak :)
2019. jún. 27. 19:21
 5/5 anonim válasza:
Hasonló van nálam is , mi történt azóta?
2022. aug. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!