Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A legtöbb (nem mind) színész,...

Kedves Vezető kérdése:

A legtöbb (nem mind) színész, énekes, rádiós s.t.b top híresség nárcisztikus ?

Figyelt kérdés

Beszélgettünk erről több emberrel, érdekelne ismeretlenek véleménye is. (Csak úgy, és egy íráshoz is) Mostanában egyre többször látom, hallom ezt a témát, hogy mondjuk mik a jelei a nárcisztikus személyiségzavarnak. Az átlagos embereknél ez negatívumként van lekommunikálva. Nagyon sok hírességnél látom ugyan ezeket a személyiségjeleket. A teljesség igénye nélkül, hozok példákat is, direkt olyanokat, akiket Én magam is kedvelek, mondhatni kedvenceim, hogy ne az legyen, hogy irigységből kérdezem, szeretnék ebből egy írást valahova, de ez mindegy is.


Stallone:

Rocky: Ő maga írta, rendezte, játszotta el a főhőst. Nem mintha ez baj lenne, csak érdekes ezt végiggondolni. De még sok más filmjének forgatókönyvét írta, besegített.


Schwarzenegger:

[link]


Amit elért különböző területeken, az tényleg a világon egyedülálló, de ebben a "kezdeti" szakaszban is tényleg olyan, mint egy nárcisztikus. (Olyan, nem mondom hogy az)


Bochkor:

Magyarországra Ők hozták be a reggeli rádiózást, és Engem kifejezetten szórakoztat hogy majd minden adásába becsempészi hogy Ő ilyen, és ilyen.


Sebestyén Balázs.

Én még egyszer nem láttam Őt kizökkenni a csodálatos , laza playboy szerepépől.


Eperjes Károly: Na ő nem kérdés szerintem, meg lehet nézni bármelyik nyilatkozatát.


Rihanna, J.Lo, Marky Mark, nem sorolom fel mindet, akiknél erősen jelen vannak a nárcisztikus jelek.


Kivételek is vannak, pl:


Keanu Reeves, s.t.b


Olyanokat említettem, akiket jómagam is kedvelek.


Kérdésem az lenne, hogy a sztárvilágban velejárója nárcizmus, vagy csak egészséges önbizalom ez ?

Köszönöm ha megosztod a gondolataid a kérdéssel kapcsolatban ! Nem vitázni jöttem, érdekel a véleményetek ! :)



máj. 24. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem nehéz megmaradni az egészséges önbizalomnál,mikor ennyi ember éltet és sztárol. Nem hiszem hogy ez mentálisan nem problémás dolog. Ha már rádió műsor: balázsék műsora szokott ugy felkonferálva már hogy AZ ÉLŐ ISTEN

A LEGENDÁS... és társai. Szerintem már nagyon túlzás egyszerű földi halandókat így felvezetni, miközben ők is csak büdöset szrnak...


Bocskor detto

Rendes elkap a hanyinger a műsor betelefonálós ajándékától ami a BOCSI-CSOMAG🤢


Nagyon sok hiresseggel elszalad a ló... nehéz az egészséges határon maradni. Szerintem kevésnek is sikerül

máj. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nem ez a jellemző. Nyilván vannak nárcisztikus színészek, ez tagadhatatlan. De szerintem inkább az egészséges önbizalom (vagy sok esetben csak az önbizalom látszata) áll a háttérben
máj. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem.


Ambíciózusnak lenni és nárcisztikusnak lenni két különböző dolog.

máj. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%
Ambíció...hagyjuk már. Jó kapcsolatok, semmi több. Nameg a híres szepeosztó dívány ugyebár.
máj. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4: még valami közhely?
máj. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon jó gondolatok!

Köszönöm szépen hogy ilyen aktívak vagytok! :)

máj. 24. 11:48
 7/7 anonim ***** válasza:
A sztereotípiák nem véletlenül vannak, nagy eséllyel igazságon alapulnak. Ez van, a színészek, hírességek világa tele van alvilági ügyekkel.
máj. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!