Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bajom van vagy normális és...

Bajom van vagy normális és másnal is van ilyen?

Figyelt kérdés
Nem érzem magam sehol sem biztonságban. Az utcán fèlek, hogy valaki megtámad. Otthon fèlek, hogy betörnek hozzánk. Minden emberben a rosszat látom. Ha valaki megszólja amit csinálok már rögtön sírok. Egyèbkènt akár a semmièrt is kèpes vagyok elkezdeni sírni, sokszor magam sem tudom mibajom van. Nagyon sokat unatkozok, szinte minden nap, de nincs kedvem sem erőm bármit is csinálni. Elèg gyorsan változik a hangulatom, egyik pillanatban vidám vagyok ès nevetek, másikban a falat nèzem ès sírok. 19/L
2014. júl. 26. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:
depresszió és pánikbetegség én így kapásból ezt mondanám rá :( Pszichológus szerintem tudna segíteni.
2014. júl. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia. Pont veledkoru vagyok, az egyik osztalytarsnomnek is ez a baja.Valoban depressziot es panikbetegseget mondtak ki nala is, illetve meg valamit, de nem jut eszembe. Akkor ment pszichiaterhez (nem pszichologus!), amikor magantanulo lett, mert mar a suliba sem tudod nyugodt lenni es bejarni. Tartjuk vele a kapcsolatot, azt hiszem szed gyogyszert is, es egyre tobbszor jon be orara, talan most mar ujra rendesen fog jarni szeptembertol.
2014. júl. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj el dolgozni, találj valami elfoglaltságot, segíts valakinek valamiben, mozdulj ki, kezdj el sportolni, táncolni, kirándulni, de valamit mindenképpen kezdj magaddal, lehetőleg társaságban, de egyedül is tud jó lenni. Még ha nincs is kedved eleinte, akkor is vágj bele új dolgokba, evés közben jön meg az étvágy.
2014. júl. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!