Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha erdőben kell betétet/tampon...

Ha erdőben kell betétet/tampont cserélni, el lehet dobálni a régit?

Figyelt kérdés
2019. júl. 23. 18:48
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Milyen erdőben? Csak mert egy normális, túristaútvonallal rendelkező és kezelt erdő/parkerdő fel van szerelve megfelelő szemétgyűjtőkkel, hiszen ahol emberek járnak ott nagy eséllyel szemét keletkezik, amit nem kellene eldobálni. Gondolom nem a vadonba mész árkon-bokron át, vagy minimum viszel magaddal valamit amibe gyűjtheted a szemetet, míg találsz egy kukát.


A józan ész meg az illem de a jogszabályok sem tesznek olyan kivételt, hogy szemetelni nem illik vagy tilos, de a szabály nem vonatkozik erdőre és véres tamponokra...

2019. júl. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt komolyan kérdezed?

Ne szemetelj kérlek, főleg ilyen nehezen lebomló dolgokat ne dobálj el. Te szeretnéd más véres cuccait nézegetni miközben sétálsz valahol?

Legyen nálad egy nejlonzacskó, abba tedd bele és kukába dobd.

2019. júl. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tartozol a kultúremberek közé, akkor persze eldobálod.
2019. júl. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
"Az okos ember nem szemetel, a többinek meg tilos!"
2019. júl. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Undorító ilyet csinálni!
2019. júl. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem menstruálsz, mit csinálsz a papírral, amivel megtörlöd? Ha van közelben kuka, abba dobom, ha nincs, becsomagolom egy zsepibe és viszem a következő kukáig.
2019. júl. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
És ha rátok jön a cifrafosás? viszitek magatokkal a fosos papírokat a táskában?
2019. júl. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Használj intimtölcsért az bírja több, mint 10 óráig.
2019. júl. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Éppenséggel ellehet, de elég nagy bunkóság. Én ilyenkor mindig magammal vittem, és a legközelebbi kukánál kidobtam. Nem egy nagy dolog, elrakni bárhova, csak jól be kell csomagolni.


Amúgy a kérdés jogos, met gyakran látok én is szétdobált betétet/tampont fák tövében, azok pedig nem mguktól teremtek oda...

2019. aug. 10. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!