Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem merek cserélni betétet...

Nem merek cserélni betétet amikor a barátomnal vagyok mitcsinaljak?

Figyelt kérdés

És nem tudom hova dobjam mert a wcben nincs kuka csak a konyhaban ott meg ottvan az anyja mindig főz vagy takarít

Meg csak 1 hónapja vagyunk egyutt


2019. júl. 14. 12:22
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Hány éves vagy, 11? Ne legyél már ilyen életképtelen. A menstruáció normális dolog, és ha nem egy 10 éves kisfiúval jársz, akkor ezt ő is tudja. Becsomagolod a papírjába, aztán kimész és kidobod. Marha bonyolult...
2019. júl. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagy,így a barátodnak,és az anyjának is meg kellene értenie ezt. Szerintem egyszerűen dobd ki a konyhába,vagy a kinti kujába,ha annyira félsz.
2019. júl. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Akkor inkább vérezd össze magad, az sokkal jobb...

Amúgy meg tegyél a táskádba egy nejlonzacskót, tekerd be a használt betétet a papírjába, aztán pedig tedd bele a zacskóba és tedd bele a táskádba, ha ott nem akarsz vele a konyhába rohangálni. Otthon pedig dobd ki. Vagy olyankor, amikor megvan a vérzésed, menjen hozzátok a barátod.

2019. júl. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
8%

Majdnem ugyanebben a szituációban voltam 28 évesen. A párom lakótársai nők voltak, de nem volt kuka a mosdóban. Számomra ez érthetetlen és iszonyú undorító. Nagyon megalázó helyzet be tudja hozni az embert. Meg ez is borzasztó, hogy a konyhába kivinni, ahol főznek? A bomló vért???


A többiek jól mondták 2 zacskó a táskába, és tedd abba, aztán hazaúton kidobod.

2019. júl. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 qkker1 ***** válasza:
71%

"A párom lakótársai nők voltak, de nem volt kuka a mosdóban."


A WC-ben ugyanolyan büdös tud lenni, mint a konyhában. A párom egyből viszi le a nagykukába.

2019. júl. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
37%

Panel zárószint, szemétledobó nincs. Éjszaka a fene nem fogja levinni, viszont alap dolog, hogy menstruáció idején a fürdőszobában a szemetest minden nap ki kell üríteni. Nálunk sosem büdös a szemetes.


Azt pedig hadd ne mondjam, hogy azok a hölgyek a szobájukban tárolták.


Plusz vendégségben szerintem ennek alap dolog kellene, hogy legyen. Én is mindenhova teszek ki szemetest és kiürítem miután elmentek a vendégeim, de nem akarom őket kellemetlen helyzetbe hozni.

2019. júl. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

Én betekertem wc papírba, és a saját zacsijába, és betűrtem a nacimhoz, és betettem a táskámba(zacskóba). Reggel az volt az első dolgom, hogy kidobtam a kukába.


És igen kellemetlen tud lenni,ha " anyós" főz,sertepertél a konyhába, én meg a betétes csomagommal mászkálok. Pláne, ha kérdező 1hónapja van együtt a fiúval.. nem hiszem, h olyan természetes lenne az anyóssal találkozni a konyhában:)

2019. júl. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
Az én barátnőm simán cserél nálam betétet. Nem szégyelli hogy meg jót. Még nalam is tart tiszta betéteket ha megjönne hogy ne kelljen magával hordani.
2020. márc. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
78%
félsz a barátodtól, hogy meglát hogy megjött. Nem kell elöte semmit titkolni.
2020. márc. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!