Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Condyloma ellen biztos megoldás?

Condyloma ellen biztos megoldás?

Figyelt kérdés
Egyszer már volt condylomam, elmúlt. Csak 3 szem volt, mostanra megint elő jöttek. Sokkal több. Múltkor condyline-t használtam rá, orvos írta fel, de ahogy tapasztaltam nem ért semmit.
2019. júl. 23. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem fagyasztasd/lézereztesd le. Nekem most van 3 darab és lézereztetni fogom. Sajnos sok helyen fizetős, de már évek óta megvannak és nem hiszem, hogy megéri ecsetelgetni, ami 80%, hogy nem használ.

És szerintem menj el HPV szűrésre is.

2019. júl. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Liz* ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképp menj vissza az orvoshoz, és panaszkodj, hogy az előző kezelés nem volt hatásos. Ha súlyosabb, akkor lézerrel távolítják el. Szerintem nem ártana feltuningolni az immunrendszeredet sem. Most felesleges HPV-re szűrni, mert már elkaptad, de ha megszűnt akkor évente kellene járni és ajánlom, hogy oltasd be magad, TB sajnos nem támogatja, de szerintem megéri.
2019. júl. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!