Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megtörtent e már valakivel,...

Megtörtent e már valakivel, hogy amikor szoknyában volt és mozgás közben levalt a betét a bugyirol és kiesést?

Figyelt kérdés
2019. júl. 24. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Igen, megtörtént, kamera előtt is.
2019. júl. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2019. júl. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Metionin ***** válasza:
100%
Öhm...azért nem válik az le olyan könnyen.
2019. júl. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Velem ilyen meg sem történhetne, mert ha mensizek, a betétes bugyira vagy felhúzok egy másik bugyit, vagy harisnya van rajtam, ezért fizikai képtelenség, h kiessen. Olyan már volt, h levált a bugyimról, de attól még bent maradt, csak össue-vissza tekeredett-gyűrődött. Műszálas bugyiba nem jól tapad... Illetve még olyan volt, h vettem ki a betétet, a teteje a kezemben maradt, de az alsó fólis rész meg a bugyin. Alig tudtam levakarni róla...
2019. aug. 10. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én mindig félek ettől ha nincs rajtam nylonharisnya, de ien hőségben kelemetlem.
2019. aug. 10. 15:19
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy 8-denes harisnya nem sokat befolyásol a hőérzeten, én szoktam ilyenkor is hordani. De még, ha így is lenne, akkor el kell dönteni mi a rosszabb egy vékonyka kis harisnya a lábon, vagy az ha kipottyan a betét, vagy ha épp nem is pottyan ki, egész nap azon kattogni, h vajon kipottyan e majd?! Ezt meg mindenki döntse el maga...
2019. aug. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!