Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mensim alatt tamponnal trambul...

Mensim alatt tamponnal trambulinozni?

Figyelt kérdés

Amikor ugralok akkor erzem a tampont...nekem nem szokott fajni semmim ilyenkor...nagy baj ha trambulinozok?

13/l



2017. júl. 5. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz, tartják az izmok. De valószínűleg nem tetted elég mélyre, ha érzed.
2017. júl. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz bajod

De ha érzed a tampont akkor nem helyezted fel elég mélyre mert akkor van jó helyen ha nem érzel semmit

2017. júl. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

told be jobban a tampont mikor felteszed.

ha érzed akkor vagy nincs elég magasan vagy megtelt, és olyankor automatikusan kijjebb csúszik.

2017. júl. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nyugodtan ugrálhatsz!

Én is voltam már így, tamponnal ugráltam, nem hiszem ,hogy az a gond, hogy nincs elég mélyen, mert nekem elég mélyen volt, és ugrálás közben éreztem,egyébként nem. Max. egy tisztasági betétet is használhatasz (nekem kellett mert az ugrálástól kicsit szivárgott),és így tiszta maradsz:). Szóval ,ha téged nem zavar ,hogy ha ugrassz kicsit érzed a tampont, akkor szerintem nyugodtan ugrálj.13/l

2017. júl. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat😘
2017. júl. 17. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!