Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van más is, akinek csepeg a...

Van más is, akinek csepeg a vizelete?

Figyelt kérdés
Ti hogy élitek ezt meg? Voltak kínos élethelyzeteitek? Ismerkedésnél volt már hátrányotok belőle?

#pisi #vizeletszivárgás #Inkontenencia
2019. júl. 24. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekem volt az első szülésem óta, azaz több mint 20 évig. Fél éve megmütettem magam, azóta nincs gond. Bár csak hamarabb döntöttem volna így. Te hány éves vagy és mióta van problémád?
2019. júl. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1-es mi volt az oka, és hogyan műtöttek meg? Nekem is első szülés óta van, most jön a második baba, és nekem a csepegés abban jelentkezik, hogy mikor nem voltam terhes, 1-1 nagyobb tüsszentésnél egy kicsi kicsordult, most pedig 31 hetes vagyok, és ami bent marad a csőben az leüléskor előrehajolok, akkor kipréselődik, tehát nem olyan vészes, de azért mégiscsak, és gondolom ha most megszülök, akkor csak rosszabb lesz.
2020. szept. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok. Németországban műtöttek, a húgyhólyag le volt ereszkedve és egy műanyag tartót ami megemeli a hólyagot építettek be, ennek már 2 éve. Nagyon meg vagyok elégedve vele. Tudok gond nélkül trambulinozni 😊
2020. szept. 3. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!