Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha épp megvan, de már a végén...

Ha épp megvan, de már a végén járok, szóval olyan h nem nagy "tömegek" jönnek, hanem csak úgy csepeg egy kicsit időnként, lehet fürdőbe menni?

Figyelt kérdés
Ha megyek, akkor lehet olyat, hogy egy pici tisztasági betétet rakok be a biztonság kedvéért?( ami nem látszik) Mert már tényleg nem olyan erős, csak éppen hogy megvan. Vagy használjak mini tampont? Az nem baj, hogyha nem telik meg teljesen? Még nem nagyon használtam tampont. Vagy mit csináljak?
2015. júl. 31. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi az isten van mostanában, hogy mindenki vérezve be akar menni a vízbe?

NEM mehetsz be tampon nélkül menstruáció alatt.

2015. júl. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én sem értem...Már vagy a harmadik ilyen kérdést olvasom.NEM LEHET BETÉTTEL FÜRDENI!!!Milyen igénytelen nők vannak itt jesszusom.Gyönyörű lesz mikor a ragasztás felázik és a többi fürdőző mellett elúszik a véres betét.
2015. júl. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Használj tampont. Nem gond, hogy nem telik meg, úgy is ki fogod tudni venni.
2015. júl. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!