Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, nők! Nektek melyik...

Lányok, nők! Nektek melyik intim betét jött be?

Figyelt kérdés
Én sportoláshoz Always-t használok, annak is a leg vékonyabbját, mert alig lehet érezni. Nektek melyik jött be?
2019. júl. 26. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a Libresse,Naturella meg az Aldis betétek.
2019. júl. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Libresse, Always, Bella. Éjszakait használok mindig, mert jó nagyok, ezért barmit csinálok benne, ha el is mozdul, még bőven tud hova folyni rajta a cucc. Max nem a közepére, hanem egy kicsit arrébb... :D

Én sportoláshoz még csak a Libresse-t próbáltam, egyszer pont versenyen voltam, miközben megvolt. Ráadásul full fehér ruhában voltunk (vívás), de nem lett semmi gáz. Egyszer közben kicseréltem, de leginkabb azért, mert nagyon össze izzadtam, vér az nem sok volt benne. Szóval ezek után mondja azt valaki, h a sportoláshoz tampon kell. Egyedül úszni nem lehet betéttel, de azon kívül kb bármit.

2019. aug. 10. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Always ciklámen színűjét és az éjszakaiját (ezt ritkán) szoktam használni.
2019. aug. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!