Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok! Ha ti menstruáltok és...

Lányok! Ha ti menstruáltok és a suliban vagytok, akkor, hogy oldjátok meg hogy senki ne vegye észre amint betéttel a kezetekben a mozsdóba mentek?

Figyelt kérdés

2017. jan. 25. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Fúú,hát én ugye úgy belerakom a kezembe,hogy ne látszódjon ki ( összegyűröm xd) és berakoma zsebembe,utána meg kisietek éés kész. 12 /L
2017. jan. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ráhúzom a ruhaujjat, vagy eleve aznap zsebeset veszek fel.


Egyszer egy srác észrevette és kicikizett. Dühömben kibontottam és a homlokára ragasztottam.

2017. jan. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
En elore belerakom (meg otthon) egy zsepis zacskoba, esetleg melle zsepit is rakok xd es ugy siman kiveszem a taskambol a 'zsepit' es kimegyek a mosdoba. Nalunk nincs wc papir szoval egyaltalan nem feltuno. Ha szines a betet csomagolasa, akkor beletekerem egy kis feher wc papirba vagy zsepibe hogy ne latszodjon at :))
2017. jan. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
91%
Én elfordulok és gyorsan belerakom a melltartómba. :D
2017. jan. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindig a kimenő szünetben cserélek betétet. Mielőtt felvenném a kabàtom, a markomba szorítom a betétet, majd a kabàtzsebre dugom a kezem és úgy megyek mosdóba. Nyáron majd a nadrágzsebembe fogom.
2017. febr. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Felveszem a kabátomat bele rakom az újjába és rárakom a kezem így olyan lesz mintha csak ökölbe lenne a kezem.Betét mellett tampont is használok.Azt a cipőmbe/csizmámba rakom bele.
2019. dec. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!