Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek mikor erős a...

Lányok! Nektek mikor erős a vérzésetek, milyen fajta betétet/ tampont használtok?

Figyelt kérdés
Nektek mi vált be a legjobban? És naponta hányat használtok el?

2016. jún. 11. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindegy milyen csak alwayst használok. Ha nagyon erős akkor otthonra éjszakait használok. 3-4et kb.
2016. jún. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia. Nekem a második naptól kezdve erős.

Én mindig Always betétet használtam.

A Naturella és a Libresse egészségügyi betétet is kipróbáltam, de az nem ér semmit.

Ha gyenge éjjel - nappal nappalit használok (az a vékonyabb), ha nagyon erős éjjel - nappal éjszakait használok (ez pedig a vastagabb). Remélem tudtam segíteni! 😀

2016. jún. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Második vagyok. Nekem ha gyenge akkor 1-2 db kell. Ha erős akkor 3-4-5 db kell
2016. jún. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia! Nekem amikor először megjött,alig volt valami. Aztán rá kb 5 hónapra amikor beállt rendesen, akkor volt az erős vérzés. Én csakis always-t használok. Ha kevés jön, akkor narancssárgát vagy lilát, ha sok akkor rózsaszínt ( az éjszakaiból ) és sötétkéket.

Én egy nap 3-4-et használok, de én sportolok ezért akkor többet szoktam. Nálad is ajánlom ha vannak ilyen dolgaid :)

2016. jún. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első két nap szokott legerősebb lenni, akkor végig éjszakai Libresse betétet használok, a többi nap kisebb Libresse-t. 5-6 napig tart. Számolni nem szoktam. 15/L
2016. jún. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!