Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet ez? Járt már más...

Mitől lehet ez? Járt már más nő így rajtam kívül? 19/n

Figyelt kérdés
Novemberben nem jött meg a menstruációm, aztán decemberben megjött tök pontosan. Majd márciusban sem jött meg, utána áprilisban megint megjött pontosan. Rájöttem hogy a baj az lehet hogy vérszegény vagyok (megállapították), amire szedek is vastablettát. Viszont most ebben a hónapban is késik már 3 napja... Nem értem miért. Terhes nem lehetek az kizárt. Az igaz hogy elég stresszes vagyok, meg híztam is egy kicsit, de egyáltalán nem vagyok túlsúlyos. Mi lehet a bajom?

2019. júl. 27. 19:05
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Keress fel egy nögyógyászt (de olyat, aki kivizsgál és nem fogamzásgátlót ír fel), és neki mondd el a problémát.

Nem kizárt, hogy az egyik petefészked nem müködik szabályosan és nem érik meg pete minden második hónapban, hanem ritkábban.

2019. júl. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!