Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van valaki rajtam kívül aki...

Van valaki rajtam kívül aki megedzette magát a menstruációra?

Figyelt kérdés
Bocsi de máshogy nem tudtam megfogalmazni a kérdést. 27 éves vagyok ,és még sosem vettem be fájdalomcsillapítót menstruációra. Tini koromban nagyon erős görcseim voltak ,fetrengtem, ráhisztiztem, rágörcsöltem, és csak rosszabb lett. Megtanultam relaxálni lazítani, persze most is van hogy nagyon fáj de egyre jobban bírom. Sokat megtanultam, pl. a légzésre hogy reagál a fájdalmam ilyesmi. Más is van így? Tényleg lehetséges hogy ráedzettem, és jobban bírom? Tapasztalatok jöhetnek
2016. dec. 9. 02:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze. Meg nem is egyforma mindig, minden hónapban is más és más, meg az évek alatt is változik. Vannak fájdalmasabb időszakok, meg kevésbé fájdalmasak.
2016. dec. 9. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Még én se vettem be sose rá, mondjuk nekem nem is fáj annyira, hogy elviselhetetlen legyen. Ez mindenkinek bizonyára más-más mértékű. Nekem a fejem szokott alkalmanként annyira fájni, hogy akkor fél napra munkaképtelenné válok, na azt nem bírnám ki gyógyszer nélkül. Valahogy így lehet az is, akinek a menstruációja fájdalmasabb. De az is igaz, hogy nagyon sokat számít a lelki egyensúly a fájdalomérzet erősségének megélésében. Biztos, hogy működik az ilyen relaxáció, ha teljes erőbedobással csinálod. Csak így tovább, ha már egyszer bevált!
2016. dec. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!