Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátlo miatt pattanasok...

Fogamzásgátlo miatt pattanasok el fognak mulni?

Figyelt kérdés
Alapbol pattanasra hajlamos borom van de egy ideje kezdett eleg szep lenni csak egy par pattanasom volt. hetfon kezdtem el szedni a fogamzasgatlot (symicia) es a borom szornyu allapotba kerult. nem viccelek ennyire pattanasos reg volt. es teljesen kikeszit ez. Ha tobb ideje szedem helyre fog ez allni? 18/L

2019. júl. 28. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj az orvosoddal, lehet, hogy gyógyszert kell váltanod. Nekem pl a triodena pont elmulasztotta a patikat. De ez mindenkinél egyedi. Hívd fel holnap az orvosodat, és kérdezz rá!
2019. júl. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagy általánosságban elmondható, hogy javul a bőr állapota.

DE! én kb 13-14 évig szedtem, és nekem nem lett tőle szép bőröm.

Nem hat mindenkire ugyanúgy, nekem zsíros is maradt, és pattanásos is.

Tulajdonképpen mire szeded? Terhesség elkerülésére, vagy a bőrödre?

Nekem a bőrömet egyedül a Tenutan antibiotikum tette helyre, 3 hónapos kúra, de ezt is csak 33 évesen.

De ahogy abbahagytam, visszajöttek.

2019. júl. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A menstruaciom miatt szedem mert 10en valahany napokig tartott a mensi es mihely elmult ra egy hetre meg is jott ujbol.
2019. júl. 28. 22:38
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Nagyszerű, most meg egyáltalán nincs se ciklusod, se menstruációd. Jól meg lett oldva a problémád...
2019. júl. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem kene belekotni, mert ido kell, h kialakuljon.
2019. júl. 29. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Soha nem múlik el tőle
2019. júl. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szedtél te már valaha?100-ból 99 nőnek elmúlik tőle.

Ismered egyáltalán a hatásmechanizmusát, hogy hogyan akadályozza meg a terhességet?

Ha ismernéd, nem írnál iyen ostobaságot.

2019. júl. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!