Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért jön meg ennyire fájdalma...

Miért jön meg ennyire fájdalmasan a menzeszem? N26

Figyelt kérdés
Amikor a menzeszem elkezdodik, de tényleg konkrétan úgy hogy elkezdem érezni és rá 15 percre már rendes erosseggel jön, akkor valami kegyetlen fájdalom tör rám, görcs szerű roham. Azonnal beveszek egy cataflamot, vagy flector port, de így is fetrengek az ágyban fel háromnegyed órát, mire annyira csillapszik, hogy egyáltalán fel. Tudok állni. A múltkor a párom felmelegitett egy fedőt, az is jól esett. Amúgy nem veszek észre semmi mást, rendszeres a ciklusom, a menzeszem sem tér el az eddigiektől. 2 éve abbahagytam à fogamzásgátló tablettát. Tudom, hogy menjek orvoshoz, de addig valakinek van tippje?
2019. júl. 29. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

"A múltkor a párom felmelegitett egy fedőt, az is jól esett."

Általában mennyire tartod melegen a derekad tájékát? Mert ha egyfolytában kint van, csípőnadrág, haspóló, semmi alsónemű, stb. akkor érdemes lenne eleve jobban becsomagolni minél rendszeresebben, de legalább akkortájt, amikor tudod, hogy meg fog jönni.

2019. júl. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Mióma vagy endometriózis, ezek a legvalószínűbbek. De a normál menzesz förcseiről igazából nem tudják tutira mi okozza. Dokihoz menj mindenképp, és görcsoldót is szedj, ne csak fájdalomcsillapítót.
2019. júl. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sose öltözök így, mindig visszafogottan. Felfazos is vagyok, így majdnem egész nyáron harisnya, vagy lenge hosszú naci. Sportolok is rendszeresen.
2019. júl. 29. 22:18
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyébként ez a szintű fájdalom szerencsére 30 perc kB és enyhül, utána már nem. Tér vissza csak amikor ujra megjon. Tehát nem kísér végig 4-5 napig amíg a menzeszem tart, csak az eleje ilyen, remélem ennél csak jobb lesz :(
2019. júl. 29. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!