Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Ha a menzeszem 5. napjan kezdtem el szedni a fogamzásgátlót, akkor mikortól vagyok védett (Symicia)?

Betegtajékoztató szerint csak 1 hetig kell kiegeszítő fogamzasgátlót alkalmazni, az orvosom szerint pedig a következő levéltől vagyok védett.

júl. 10. 00:43  Privát üzenet  

A válaszok
A fogamzásgátló egy cseles dolog tud lenni, mert minden emberben máshogy működik. Tehát jó vele várni valóban legalább egy hónapot.

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont júl. 10. 01:53 Privát üzenet
Jobb a biztonság halgass az orvosodra

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont júl. 10. 07:33 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Symicia fogamzásgátlót szedek. Mi a teendő, ha elfogyott a tablettám?
Hány éves korig lehet szedni a Symicia fogamzásgátlót?
Symicia fogamzásgátlót szedek, JutaVit laktázenzim hatástalanítja?
Barátnőm symicia fogamzásgátlót kezdett el szedni. Ez az első neki. Betegtájékoztató szerint mensi első napján kezdte, így papír szerint már az első szemtől kezdve védett. Valóban védett már?
8 éve szedtem Symicia fogamzásgátlót. Május óta nem szedem, mert babát szeretnénk. Azóta rettenetesen hullik a hajam, el is vékonyodott. Vajon ettől lehet? (A vérvétel is már...
Volna egy olyan problémám, hogy 7 hónapja menstruációm helyett csak barna folyásom van,1-2 napig tart.5Éve szedem a symicia fogamzásgátlót.2dokinál voltam, egyik se irt másik...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!