Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagy baj lehet?

Nagy baj lehet?

Figyelt kérdés

3 napja erősebb hüvelyfolyás jelentkezett nálam, szagtalan, halványsárga, ragacsos-nyálkás az állaga. Tegnap a hasam alja és a derekam is fájt. (Még most is )

A kettő összefügghet?

Járt már valaki így? Mi volt a gond? Nőgyógyászhoz csak jövőheten tudok el menni sajnos... Remélem Nincs nagy baj mert ahogy a neten olvasgattam olyanokat találtam hogy meddőség kialakulása vagy rák stb már nem is tudok mire gondolni



2019. júl. 30. 10:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs mas tunet nagy baj nem lehet. Felfazas, kisebb gyulladas szerintem. De az is lehet, hogy csak peteeresed van.
2019. júl. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem sincs gond. Ha nem viszket, nincs diszkomfort érzésed, nem csíp, akkor inkább ovuláció, mint betegség.


Sima hüvelyflóra helyreállítót vehetsz, én a multigyn actigelre esküszöm.

2019. júl. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha megvagy ijedve, menj nőgyógyászhoz. A netnek ne mindig dőlj be, képes mindenre rákot írni. Nem kell mindig a legroszabbra gondolni! :) Gyóyulj meg.
2019. aug. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!