Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez herpesz? (kérdés túl...

Ez herpesz? (kérdés túl rövid, magyarázat túl hosszú. )

Figyelt kérdés

4 hónapja éltem utoljára szexuális életet,akkor szakítottam a barátommal,mivel kiderült hogy rendszeresen csalt.Sajnos nem védekeztünk,mert akkoriban gyógyszert szedtem,és én hülye megbíztam benne,soha eszembe sem jutott hogy megcsal.Azóta senkivel nem léptem szexuális kapcsolatba,és nem borotváltam le a lenti régióim tegnapig.Akkor jött a meglepetés.A hüvelyem és az ánuszom között,a farpofáim legbelső részénél egy rövid szakaszon,és 2 kis helyen a nagyajkaimon ilyen pöttyök vannak.Kidudorodnak,de nem fájnak/viszketnek.Már kértem időpontot a nődokimhoz,jövő hét hétfőn tud fogadni de nagyon félek.Ez herpesz?Mennyire gyógyítható?El fognak ezek a pöttyök tűnni ha kapok valamilyen gyógyszert/kezelést?


Itt egy kép is róla (előre szólok hogy elég undorító,úgyhogy aki épp eszik ne nézze meg): [link]


2019. júl. 30. 14:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!