Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló abba hagyása...

Fogamzásgátló abba hagyása után milyen tüneteket tapasztaltatok?

Figyelt kérdés
2019. júl. 31. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen megkavarta a szervezetemet :/ a szedésese volt túl jó, de közel 10 év után, mikor abbahagytam rá 1,5 hétre elkezdtem szédülni, fájt afejem, hullot a hajam, tele lettem pattanásokkal.. Talán most kezdek helyrejönni. Neked mit okozott?
2019. júl. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
En most szeretnem abbahagyni, ezert is kérdeztem:) nem szedem annyira hosszu ideje mint te, csak fel éve.
2019. aug. 1. 08:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól nemhiszem, hogy előjönnek olyan tünetek mint nálam, egyszer már én is abbahagytam 1,5év szedés után pár hónapra, akkor nem okozott semmilyen kellemetlen tünetet,most viszont nagyon is, de ezt is embere válogatja, valakinek 20 év gyógyszerszedés után se okoz semmilyen panaszt, nekem sajnos okozott, de szerencsére már vége van :)
2019. aug. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!