Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítség! Hüvelyi problémám...

Segítség! Hüvelyi problémám lett (gomba? ) orális szextől. Más is tapasztalt már hasonlót?

Figyelt kérdés

Dugtunk egy lánnyal, és hosszan tartó orális kényeztetésben részesített... Előtte alultápláltság miatt sok évig nem voltam senkivel,szex előtt semmilyen panaszom nem volt, egészséges volt a puncim, de rá néhány napra bedagadt a torkom, majd egy héttel később hüvelyi folyásom, valószínűleg hüvelygombám lett. Hét nőgyógyászt hívtam fel, sehova nincs időpont 2-3 héten belül.

Tapasztalt valaki hasonlót? Szerintetek mit tegyek? Nagyon kellemetlen és fájdalmas jelenleg. Elképzelhetőnek tartom, hogy vagy az immunrendszerem volt gyenge, vagy a lányban nagyobb számban található meg a candida törzs, mint bennem, ami nálam felborította az egyensúlyt.



23L



2019. aug. 1. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hívj fel további nőgyógyászokat... mond el hogy akut problémád van. Így látatlanban, vizsgálat nélkül senki sem fog tudni segíteni, avagy próbálkozhatsz recept nélkül kapható készítményekkel.
2019. aug. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A nők egészsége témába kellett volna írnom, bocsi.
2019. aug. 1. 18:36
 3/6 anonim válasza:
74%
Meg esik az ilyen két lánynál nálam is előfordult már és igy hirtelen én sem tudtam leakasztani egy nőgyógyászt (meg annyira nem is akartam), gyogyszertarba lehet kapni erre szert az segithet, de menstruacio utan mindig rendbe jön ha tényleg candida.
2019. aug. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szia! Ha budapesti vagy, tudok ajánlani egy orvost hozzá általában egy héten belül van időpont :) írj nyugodtan ha kell a kontakt.
2019. aug. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk Debrecenbe az otiba bármikor lehet menni akut probléma esetén.
2019. aug. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem meg férfiként egy rosszlány lefranciázott és úgy kaptam hüvelygombát. De, hogy hogy a fenébe máig nem értem.. Amúgy pimafucort tán hat rá, mert a tökömet azzal kell kennem :D
2020. márc. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!