Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már hetek óta kínlódok ezzel...

Pihécske kérdése:

Már hetek óta kínlódok ezzel az egésszel, mégis mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Három hete kezdődött,hpgy hirtelen hogyha elkezdtem pisilni,csípett,forró volt a vizeletem.Aztán továbbra is elképesztő módon fájt.Először kis megfázásra gyanakodtam.Másnap mentünk a családdal nyaralni,és megjött a menstruációm is.Sajnos mi el fürdeni akartam,ezért szúrtam fel magamnak éleremben első alkalommal tampont,de nem fájt.

Aztán azóta mindi imaradozva,időszakonként semmi előjellel visszajön ez a vizelet probléma.

Nagyon fáj,és az a baj,hogy nem is tudom mikor lesz mert csak alkalmanként van.

Az orvos,ahol vagyok,jelen pillanatban nem elérhető.

Mit tehetnék hogy enyhítsem a fájdalmat?



2019. aug. 2. 04:46
 1/6 A kérdező kommentje:
Elnézést amúgy a helyesírási hibákért,csak hajnalban írom le a kérdésemet,mert most sem tudok aludni,és félálomban vagyok még.
2019. aug. 2. 04:50
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Gyógyszertárban, gyógynövényboltban kérj segítséget.
2019. aug. 2. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha fáj a pisilés, sz felfázás. Nem megfázás. A f3lfazad egy húgyúti fertőzés. A tampont pedig nem felszúrod, hanem felteszed vagy felhelyezed. :D

Igyál medveszőlő teát, és szedj tőzegáfonya kapszulát. Nekem ezek mindig segítettek felfázás idején.

2019. aug. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj h hetek óta kinlodsz. Nem tudom merre vagy h doki nem elérhető, de gyogyszertár sincs? Nem minden országban receptköteles az antibiotikum, érdemes lenne gyogyszerésztől kérned tanácsot.
2019. aug. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nos igen,mondtam tele vagyok fogalmazási és helyesírási hibákkal,mivel tényleg elkeseredésemben írtam hajnalban.

Hirtelen felébredtem,és belenyilallt a fájdalom és három órán keresztül szenvedtem.

Visszaolvasva rengeteg hibát vétettem írás közben de szerintem hajnali öt felé az ember amikor már órák óta szenved nem is igen tud írni :D.

Mindenkinek köszönöm a válaszokat.

2019. aug. 2. 10:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy túl nagy/vastag a párod? Nekem is ez volt a probléma :/
2019. aug. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!