Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Úgy éreztem hogy elkaptam...

Úgy éreztem hogy elkaptam valamilyen gombás fertőzést elmentem nőgyógyászhoz egy szűrésre. De a papíron nem volt rajta hogy lenne valami bajom , de én mégis ugy érzem hogy van mert a hüvelygomba tüneteit tapasztalom magamon . Mi a teendő?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 18. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szűrésre mentél? Szóltál, hogy fertőzésre gyanakszol?
2019. ápr. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
És azt is mondtad az orvosnak, hogy gombás tüneteid vannak? Vagy csak síma szürésre mentél? Mert olyankor nem néznek gombafertözést!
2019. ápr. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért azt lehet érezni. Nekem sajnos van visszatérő gombám. Amikor dokihoz megyek, azt szokta mondani, ez nem az, mert az jellegzetes fehér folyással jár, és ő nem lát ilyet. De azért végül kikönyörögtem egy kenetvételt, hát persze, hogy Candida.

Van amúgy a gyógyszertárban Candida teszt. Nekem lassan már semmi sem használ, van aki a diétára esküszik. Igyekezd a cukrot a minimálisra csökkenteni az étrendben.

2019. ápr. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Használj Vitagin C hüvelykrémet. Ebben van ezüstkolloid, tejsav és C vitamin. Bakteriális fertőzésre is jó.
2019. ápr. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem mondtam mert úgy gondoltam hogy úgyis kiderül ha az lenne ami igy utolag nagy hiba volt. Vettem egy canesten kombi unot és a krémmel is kennem ,az égető viszketés elmúlt de a folyás még nem .

Akkor mit csináljak?

2019. ápr. 19. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!