Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Úgy éreztem hogy elkaptam valamilyen gombás fertőzést elmentem nőgyógyászhoz egy szűrésre. De a papíron nem volt rajta hogy lenne valami bajom , de én mégis ugy érzem hogy van mert a hüvelygomba tüneteit tapasztalom magamon . Mi a teendő?

ápr. 18. 21:42  Privát üzenet  

A válaszok
Milyen szűrésre mentél? Szóltál, hogy fertőzésre gyanakszol?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont ápr. 18. 21:45 Privát üzenet
És azt is mondtad az orvosnak, hogy gombás tüneteid vannak? Vagy csak síma szürésre mentél? Mert olyankor nem néznek gombafertözést!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont ápr. 18. 21:45 Privát üzenet

Azért azt lehet érezni. Nekem sajnos van visszatérő gombám. Amikor dokihoz megyek, azt szokta mondani, ez nem az, mert az jellegzetes fehér folyással jár, és ő nem lát ilyet. De azért végül kikönyörögtem egy kenetvételt, hát persze, hogy Candida.

Van amúgy a gyógyszertárban Candida teszt. Nekem lassan már semmi sem használ, van aki a diétára esküszik. Igyekezd a cukrot a minimálisra csökkenteni az étrendben.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont ápr. 18. 22:13 Privát üzenet
Használj Vitagin C hüvelykrémet. Ebben van ezüstkolloid, tejsav és C vitamin. Bakteriális fertőzésre is jó.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont ápr. 18. 23:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem mondtam mert úgy gondoltam hogy úgyis kiderül ha az lenne ami igy utolag nagy hiba volt. Vettem egy canesten kombi unot és a krémmel is kennem ,az égető viszketés elmúlt de a folyás még nem .

Akkor mit csináljak?

# 5/5Időpont ápr. 19. 14:19 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi a teendő ha nőgyógyászhoz szeretnék menni? 18/L
Éppen elkezdtem kezelni a hüvelygombát, de pont megjött. Ilyenkor mi a teendő?
Hüvelygomba? Teendő? Házilag?
Vettem egy Pevarly G hüvelykúpot hüvelygomba ellen, és mikor hazaértem, szinte egyből megjött a menstruációm. Ilyenkor mi a teendő?
Állandóan kiújuló hüvelygombával mi a teendő?
Mi a teendő ilyenkor? Mit csináljak?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!