Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem sikerül feljebb...

Miért nem sikerül feljebb rakni a tampont? 18L szűz

Figyelt kérdés
Mindig is utáltam a tampont. Régen is próbálkoztam vele de ahogy elkezdtem becsúsztatni már ilyen égető fájdalmat éreztem. Most újra próbálkoztam vele, sikerült is betolni a tampont épphogy de feljebb sehogy se megy bármerre is próbálom. Megint az az égető érzés jelentkezik, de a tampon se mozdul ha ennek ellenére próbálom továbbnyomni. Minden pozíciót és irányt próbáltam már. Mit csinálok rosszul? (Minivel próbálkozom amúgy)

2019. aug. 5. 13:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Elég erős a vérzésed? (Én is szűz vagyok) nekem csak a 2., esetleg még a 3. napon sikerül feltenni, utána nagyon fáj már, mert túl száraz vagyok.

Esetleg megpróbálhatsz egy kis síkosítót használni.

2019. aug. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
74%
Bár én már nem vagyok szűz, de egyedül a Tampax tamponjait tudom felhelyezni, azok kis műanyag applikátorral vannak "felszerelve", ami sokkal könnyebben csúszik a hüvelyben, mint a tampon önmagában, esetleg próbáld ki azt, hátha könnyebben megy, nekem nagy öröm volt mikor rátaláltam.
2019. aug. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Legerosebb napom van
2019. aug. 5. 15:19
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
És alapvetően erős a vérzésed? Ha a betét órák alatt sem telik meg, akkor nem biztos, hogy erőltetned kell a tampont, mert egyszerűen a szárazság miatt fáj. Ismerek olyan nőket, akik pont emiatt nem használnak (rég nem szüzek), mert annyira rossz érzés feltenni és kivenni is.
2019. aug. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hát első két nap pár óra alatt simán megtelik, 3. nap már több óra, a többi nap gyenge. de direkt a legerősebb napomon próbálkoztam ami tényleg erős
2019. aug. 5. 16:52
 6/10 anonim ***** válasza:
Hátrafelé told, ne felfelé.
2019. aug. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tudom ugy probaltam, meg elore dolve is hatha jobb szog... de sehogy se megy
2019. aug. 5. 23:07
 8/10 anonim ***** válasza:
62%
Ha mindig is utáltad a tampont, akkor miért erölteted?! Én is utálom a tampont, (pedig én még fel is tudom rakni) ezért vissza is tértem a betétre, és inkább arra fordítottam az energiámat, h megtanuljam úgy használni, h ne érezzem rosszul magam betétben. Ha megfelelő betétet hordasz, és úgy használod, ahogy neked a legjobb, akkor egyáltalán nem gáz betétbe menstruálni.
2019. aug. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
strandon elég nehéz betéttel fürdeni...
2019. aug. 11. 11:14
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van, gyűlölöm. Nagyon erős a vérzésem 2-3 napig, ilyenkor már muszáj a tampon-betét kombót használnom, mert nem tudom máshogy végigcsinálni a napot. Gondoltam kipróbálom az applikátoros tampaxot, de ezzel sem tudom elég mélyre rakni, ujjal is próbáltam feljebb nyomni, de nem megy. Kényelmetlen, ha leülök elmozdul, kifolyik oldalt, csak szenvedés, de muszáj, mert betéttel folyik mindenfele a vér, nem cserélhetek egy nap 5x bugyit...Szerintem nem csinálunk semmit rosszul, lehet nem mindenkinek való a tampon.
2019. nov. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!