Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jelent problémát, ha a szünet...

Jelent problémát, ha a szünet utolsó napján jön vérzés?

Figyelt kérdés

Tablettát szedek, 21 nap tabletta, 7 nap szünet. Utóbbi két alkalommal a 7. napon jött vérzés, olyan 4-5 napig tartott.

A leírás szerint 2.-4. napon kéne jelentkeznie a vérzésnek.



2019. aug. 5. 16:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem. A szünet akkor is véget ér.
2019. aug. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A megvonásos vérzésnek a 7 napos szünet EGYIK napján kell kezdődnie. Teljesen normális, ne foglalkozz vele.
2019. aug. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!