Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Két nap piros havi vérzés...

Két nap piros havi vérzés után egy nap szünet, majd jó pár nap jelentős barna mire utalhat?

Figyelt kérdés

Már másodszor fordul ez elő, már be is jelentkeztem a nőgyógyászomhoz a szokásos éves ellenőrzésre, de ez most annyira aggaszt, hogy nagyon, mert annyira furcsa és érthetetlen számomra: pontosan ugyanígy volt előző hónapban is, hogy két napig normálisan piros, egész kis mennyiségben, aztán kb. 24 óra teljes tisztabugyi, semmi, aztán tömény barnázás tér vissza, de olyan mennyiségben, hogy nagyon, a pecsételőnél jobban, és vagy két-három-négy napon is át, ráadásul most még fura szaga is feltűnt.


Nem szedek gyógyszert évek óta, szerintem vagy fél éve nem szexeltem, stressz az van, az kétségtelen, igyekszem egészségesen étkezni, nem alkoholizálok, nem cigizek, nem drogozok - mi lehet ez...? Olyan a ciklusom, mint egy morzejel... Egyszerre vicces és para... De inkább para...


33 évesen szerintem sosem voltam állapotos (de persze ezt ugye sosem lehet tudni) és sosem szültem még.


Ó, bárcsak lenne valakinek hasonló tapasztalata és gyorsan meg is osztaná velem...! Reménykedem, köszi



2017. máj. 21. 00:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Csináltál terhességi tesztet?

Hasi ultrahang?

2017. máj. 21. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tesztet nem látom értelmét csinálni, ha egyszer megjött, no meg különben is mondom: decemberben, azaz vagy négy-öt hónapja voltam utoljára pasival, az azért már látszana, ha gyerek lenne, ultrahangra meg gondolom, amúgy is csak a nőgyógyász tud beutalni, úgyhogy majd meg is fogom tőle kérdezni, köszi a tanácsot.
2017. máj. 21. 14:03
 3/5 A kérdező kommentje:
...és a magánba érkezett kérdésre is itt válaszolok, hogy nem használok tampont már nagyon régóta, bár valamikor mintha újra próbáltam volna egyszer, de biztos, hogy nem most, tán az előző hónapban, vagy még előtte - de miért, mi lehet tőle...?
2017. máj. 21. 14:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak olyan volt,hogy sokkal hamarabb,mint kellett volna,elkezdtem pecsételni. Aztán másnap semmi. Utána megint kicsi barna,utána semmi. Azutáni nap meg megjött rendesen. De ilyet még addig nem tapasztaltam és egymás után kétszer is volt. És èn is tapasztaltam a szagot. Amikor barnáztam,kellemetlen,büdös volt. Nem szedtem gyógyszert. Az orvos azt mondta,hogy keveset eszek,sokat stresszelek,túlhajtom magam és azért volt ez.
2017. máj. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kevés evés, sok stressz tuti nálam is joker válasz lehet, ha semmi más nem igaz és a dokinak sincs jobb ötlete...


Viszont nekem a 24 órás szünet a legfurább, ám egy barátnőm is mesélte, hogy neki is szokott ilyen lenni, bár fordítva, előbb barna, egy nap szünet, és utána piros - ez annyira fura... Mi ez a szünet dolog...?!

2017. máj. 23. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!