Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció miatt vagyok álmos?

Menstruáció miatt vagyok álmos?

Figyelt kérdés

Kialudtam magam, de most rettenetes álmosságot érzek. A fejem is fáj picit. Gyakran vagyok napközben álmos, de ha lefoglalom magam és csinálok valamit, akkor elterelődik a figyelmem.

Holnap kell megjöjjön. Lehet előjele?


2019. aug. 10. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy előjele a menzesznek, viszont betudható a nagy melegnek is.
2019. aug. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
Ittál elég vizet mostanában? Min. 2 liter vizet meg kell inni ilyen nagy hőségben... Sokkal jobban igénybeveszi a szervezetet ez a meleg... Meg amúgy a vér is folyékonyabb lesz tőle, és nem lesz olyan sűrű a mensi, és hamarabb kiürül a vér ;) tapasztalatból mondom. Amúgy lehet lepontozni, de ez az én véleményem :D
2019. aug. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet attól is, meg a melegtől is. Nekem is van néha olyan előtte, hogy hullafáradt vagyok, fejfájással, az esetek 90 százalékában meg nem jellemző (van más helyette). Pihenj, ha tudsz, lehetőleg hűvösben, és tényleg igyál sokat. Ne kínozd magad, ha megteheted, néha jár mindenkinek egy kis lustálkodás.
2019. aug. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Megfogsz halniiii
2019. szept. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!