Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Három napja viszket a puncim,...

Három napja viszket a puncim, és folyamatosan nedves vagyok, mi lehet ez? El kéne menni nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

Nagyon gyakran viszket a puncim, és bármikor, amikor megnézem, nedves vagyok

Tegnap este kicsit csípett a pisilés, nagyon kevés vér kísérte (nem menstruálok)

4 napja hagytam abba egy antibiotikum szedését, lehet ez az oka? Muszáj elmennem nőgyógyászhoz?

Még egy hétig nyaralok, és nem igazán szeretnék emiatt hazamenni (nem élek nemi életet, szűz vagyok)


2019. aug. 11. 14:14
 1/7 A kérdező kommentje:
lemaradt, hogy a Balatonnál vagyok, fürödtem is benne
2019. aug. 11. 14:21
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne menj haza, de ha Magyarországon vagy, sétálj be a helyi szakrendelőbe és add elő a problémádat. Vagy keress egy magánrendelőt, ott biztosan fogadnak. Egy délelőttöd rámegy, de ha megfelelő gyógyszert kapsz, egy-két nap alatt jelentősen csökkennek a panaszaid.

Külföldön fogalmam sincs, mi a teendő. Ha van pénzed, a magánorvos persze ott is szóbajön. Esetleg hívd fel a biztosítódat, hogy mit térítenek. Ha a fogad gyullad be, arra kiterjed a biztosítás, hátha az akut nőgyógyászati problémák is beletartoznak.

2019. aug. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Várhatok még vele pár napot? Azt remélem, hogy magától elmúlik
2019. aug. 11. 14:26
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne várj vele, menj el a patikába vagy drogeriaba, vegyél huvelyflora visszaállitó gélt vagy kupot. Egy enyhe fertőzésnél siman segithet az is.
2019. aug. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
menj el ott valahol háziorvoshoz, és felír neked gombaellenes szert, orungalt szoktak írni (szisztémás, nem kúp), 2*2-t kell bevenni általban. de majd a doki mondja. bárhol ellátnak és adnak receptet
2019. aug. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Antibiorikumkúra után gyakori a gombásodás. Akár patikában is vehersz rá valamit amíg haza nem mész a nyaralásból.
2019. aug. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Privátba írtam
2020. jún. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!