Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szeretnék elmenni nőgyógyászho...

Szeretnék elmenni nőgyógyászhoz, mert pár napja folyamatosan ég a sunim. Kihez menjek? Hova menjek?

Figyelt kérdés

Nagyon viszket,fáj és ég a sunim,ezen kívül még valami darabos izé is jön belőle.Ez körbelül 3 napja tart.Nem tudom,hogy most mit csináljak!Azt hiszem,hogy el kéne menne nőgyógyászhoz,de nem tudom,hogy hová.

Nagyon sürgős lenne.Előre is köszönöm!(16 éves vagyok és egy megbízható dokit keresek,nagyon sügősen!)


2008. júl. 23. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Add meg a várost, ahol laksz. Úgy könnyebb lesz esetleg nőgyógyászt ajánlani.
2008. júl. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Érden lakom,de 20 perc alatt benn vagyok Budapesten.
2008. júl. 23. 20:30
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
hát sztk.ban van ifjúsági rendelés..oda nyugodtan mehetsz
2008. júl. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nemrég elmentem oda a nőgyógyászhoz,de csak 2 hónapra rá tudott időpontot adni.Vagy ez két különböző dolog.A nőgyógyász és az ifjúsági rendelés?
2008. júl. 23. 21:17
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha anyagilag megteheted,Érden van egy magán doki,a Borostyán Gyógyszertárral egy épületben rendel szerdánként.
2008. júl. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
akkor te magándokinál voltál...az ifjúsági rendelés olyan,h belibbensz a rendelésre vmikor,kivárod a sorod és bemész...én is oda járok 17 évesen...
2008. júl. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én is így vagyok, voltam nőgyógyásznál, de más problémával fel sem tűnt neki. Egyedül azt kérdezte mit használok intim tisztításra. Tejsavas intimzuhanyt kell alkalmaznod. Colpo-Cleaner Intim Zuhany a legjobb erre. Gyógyszertárban vehetsz műanyag tisztítót és bele tablettát, amit zuhanyzáskor kell feloldani és tisztítani a sunidat.


[link]


Leírás:

[link]

2009. szept. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!