Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fázok fel?

Miért fázok fel?

Figyelt kérdés

Állandóan fel vagyok és nagyon fáj lent a p.isilőm gondolom a húgyhólyagom lehet az és mikor pisiltem egyfolytában feszít. A párom szerint bakteriális felfázásom van és attól hogy nem jól törlöm ki hátul vagy elől. Azt mondta odaviszem a bacikat és ezért fáj. Már nagyon el vagyok keseredve. Kamilla teát szoktam inni az egyből segít ahogy megiszom de nem lehet mindig különböző teákon élni, tuti hogy én csinálok valamit. Ti mit gondoltok?

22/l


2019. aug. 11. 18:41
 1/6 A kérdező kommentje:
De egyébként szex után is szokott ilyen lenni. Pl. Ha este csináljuk reggel érzem, de ha reggel akkor délután már előjön és alig tudok ülni, járni egyáltalán nem. Elején mindig simán beteszi és csak később vesz fel gumit. Lehet valami olyan a péniszén? Szokott csípni és égni a hüvelyem. Vagy azért mert szex előtt mindig el megyek pisilni?
2019. aug. 11. 18:47
 2/6 anonim ***** válasza:
Orvosod mit mindott? Mi lett a vizelettenyésztés eredménye?
2019. aug. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Párodnak igaza van, attól is lehet felfázás. Okozhatja a stressz a hideg és az együttlét is, mert ő is fel tudja 'lökni' a bacikat. Sajnos valakinek hajlama van rá és így gyakran szenved vele. Megelőzésében segít a rendszeres folyadék fogyasztás ami lehetőleg víz. A tőzegáfonya kapszula segít meggátolni a bacik megtelepedését. Rendszeres hólyag ürítés, főleg együttlét után, hogy a vizelet kimossa a húgycsőben lévő bacikat. Együttlét előtt-után tisztálkodás (párodnak is). Ha ezek után is mindig kiújul akkor pedig orvos.
2019. aug. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Te nem csinálsz valamit. Te nem mész dokihoz ha jól értem. Mégis, megvárod míg egyszer felmegy a vesédig a bj? Kiújuló hólyaghurutnál a minimum a háziorvos de inkább urulógus. Ha kiirtják a bacit, szex után rögtön szaladni pislni, sok folyadék ivás. Antibiotikum után hüvelyflóra helyreállító. Sajnos a törléssel is viszel oda kórokozót vagy egy tangával, de minimálissal meg tud küzdeni a szervezet.
2019. aug. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Irany a nodoki s kerj tenyesztest (sirj erte, kulonben csak ad valami gyogyszert es leraz) huvelykenetbol. (Igy kiderul kapsz/kaptal e el a parodtol esetleg valamit (mivel gumi nelkul is csinaljatok).

Urulogushoz is menjnszepen el es remeld o meg vizeletbo csinal tenyesztest es akkor amit talal bacit arra ad antibiotikumot.

Nekem volt iylen pont a te korodban es Eserichia coli bakterium volt a ludas. Sajnos ezt osszeszedheted magadtol - ha nem elolrol hatrafele torlod magad alul vagy ha a vece olyan hogy amikor belekak..tasz akkor visszafrocskol.a viz es szex soran is osszeszedheto hiszen ez a baci a szekletunkben van es a vegbelnyilas kornyekerol konnyen eljuthat a huvelyhez es a hugycsonyilasunkhoz is. Ezekrol a helyekrol meg a "felfazashoz" egyenes az ut.

Ha hugycsonyilason jut fol akkor raadasul a hugyholyag falaban meg tud tapadni es sokszor nehez kiirtani. Van aki evekig kuszkodik vele.

A "monural" nevu tasakos antibiotikumot a hazidoki fel tudja irni es abbol egyet kell meginni folyadekkal es nagyon hatekony. Ha ki tudod probalni es bevalik akkor tartalekban egyet mindig tarts magadnal.

Sajnos sokszor a hazidoki is csak vaktaban felir egy antibiotikumot feltetelezve hogy a leggyakoribb bakteriumok koil szedtel ossze valamit es vagy muodim vagy nem egy atlagos antibiotikum kura felfazasnal 7-10 nap. De ha rezisztens bakteriumtorzset fogtal ki akkor ismetelni kell masik antibiotikummal de ehhez hogy ezt tudjak tenyesztes kell.

Nodokihoz azert erdemes elmenni, mert ha kapsz antibiotikumot akkor lehet huvelygomba jon elo mellekhataskent.

2019. aug. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

dehogyis nődoki!

urológushoz menj, ő a hozzáértő.

2019. aug. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!