Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mi lehet? Nagyon megijedtem.

Ez mi lehet? Nagyon megijedtem.

Figyelt kérdés
Ma észre vettem, hogy a hüvelyemben van 2 valami hússzínű kinövés. Nem fáj. Tükörből megtudtam nézni akkorák kb mint egy mazsola vagy kicsivel nagyobb. Jövőhéten péntekre kaptam időpontot nőgyógyászhoz. Valakinek volt ilyen? Addig megveszek az idegtől. Anyósom most volt rákos és nagyon félek negogy nekem is az legyen. Tavaj januárban szültem, azóta meg sem jött a menstruációm. Segitsetek mi lehet.
2019. aug. 13. 14:51
 1/3 A kérdező kommentje:
Ha kell kép akkor privibe küldhetek, de nagyon fura és ijesztő .
2019. aug. 13. 20:00
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet meddő lettél?

Őszintén fogalmam sincs,nem hinném hogy rák.

2019. aug. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bartholin mirigyre tippelnék. Nézd meg hol helyezkedik el. Ha csak nem a szüléssel összefügg, gátmetszés v hüvelyi repedés után egy kis vadhús. A meddö lettél válasz nyilvávalóan nem függ össze a hüvelyeddel. Se a hüvely eltérése se a szülés utáni menzesz kimaradás önmagában nem utal erre.


Mikor apukám rákos lett, én is mindenfélét felfedeztem magamon különben, az embert annyira megviseli, hogy mindentől retteg, de utána kell járni mindenképp.

2019. aug. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!