Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gynoxin 200mg hüvely kapszula...

Gynoxin 200mg hüvely kapszula fog segíteni?

Figyelt kérdés

Múlt héten voltam nőgyógyásznál valószínűsíthetően fertőzés miatt. Vett kenetet, meg minden. Az eredmény 1 hét múlva lesz meg.

Viszont a nőgyógyászati vizsgálat előtt 1-2 nappal minden “tünet” elmúlt, egészen máig.. Tegnap szexeltem a párommal , gumival, mint mindig. Mára pedig túrószerű folyásom van, viszket , ég és fáj a hüvelyem. Valószínű, hogy gomba.. Örülök neki mit ne mondjak.

A nőgyógyász a múltkor írt fel gombás fertőzésre nekem Gynoxin 200mg hüvely kapszulát, ha netán viszket vagy égne. (Ez bejött... 😌)...

Ma ki váltottam, és ma este felteszem magamnak az első kapszulát.


Teljesen elvagyok keseredve , hogy szinte minden hétre jut nekem valami már..

Március végén volt egy vese medence gyulladásom, ami bakteriális fertőzés miatt volt. Akkor a házi orvosom írt fel nekem antibiotikumot és mellé probiotikumot. És persze szólt, hogy felborulhat a hüvelyflórám is ezért Canesten Kombit és krémet vegyek.

Természetesen a baci eltűnt a szervezetemből és jelentkezett utána a gombás fertőzés... Elkezdtem Canestenezni és az is elmúlt röpke 4 nap alatt kb.

A nőgyógyászomnak ezt elmondtam most a múlt héten és mondta, hogy lehet után nem lett teljesen jól visszaállíitva a hüvelyflórám..

szóval teljesen ki vagyok már idegileg, hogy mi az isten lehet velem! 😌


Valaki tud véleményt / tapasztalatot írni?



2019. aug. 13. 18:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!