Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Milyen Canestent vegyek?

Antibiotikum szedése utána vagyok most egy héttel. Előjött 2-3 napja a gombás hüvelyi fertőzés. Elkezdtem már kenni krémmel , tettem 2 hüvely tablettát . Most viszont elfogyott, és majd veszek holnap gyógyszertárban.

Szerintetek melyik a hatásosabb? Vegyek hüvely kapszulát, amit csak egyszer kell felhelyezni es több napon át tartva fejti ki hatását? Vagy maradjak már a sima hívek tablettánál. Ezek mellé természetesen kenem magamat krémmel . 🙂

Köszönöm a válaszotokat!

ápr. 14. 10:32  Privát üzenet  

A válaszok
Én a 3 darabosat venném inkább.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont ápr. 14. 10:40 Privát üzenet

Ezek közül válassz

[link]

Majd csinálj hüvelyflóra(hüvely ph) visszaállító kezelést! Ezekből válassz:

[link]

A Gyinophilius talán a legkedvezőbb árban. Illetve a gynoflor nagyon jó.

A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont ápr. 14. 13:41 Privát üzenet
Én ost használtam végig a 3 darabosat de semmit nem használt. Azóta csak krémezem, de az is csak akkor hat, amikor éppen be van kenve. Ha már nincs, ugyanúgy fáj. :(

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont ápr. 14. 14:25 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Elvileg ez is jó! Próbáld ki ezt esetleg. Holnap én is veszek egy ilyet.

[link]

# 4/4Időpont ápr. 14. 21:37 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Segitseg! Vegyek be esemeny utanit? Nem emlekszem mi tortent este
Megszakításos módszer után vegyek be eseményutánit?
Canesten hüvelykúphoz mindenképp vegyek krémet is?
Leborotváltam a szőrt odalent. És ég, viszket,1-2 kis pattanás is kijött a puncimra. Többszőr borotváltam már de ennyire viszketni sosem szokott. Mit vegyek ra? Milyen krémet?...
Canestent vegyek?
Antibiotikumtól kezeléstől kaptam egy hüvelygombát. Van itthon betadin kúpom, használhatom rá vagy vegyek inkább canestent?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!