Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most akkor még gombás vagyok?

Most akkor még gombás vagyok?

Figyelt kérdés

Gombás fertőzést állapított meg a nőgyógyász 2 hete. Kaptam rá hüvelykúpot meg kenőcsöt. Használtam is mindkettőt, a kenőcsöt 3 napig (betegtájékoztató szerint max addig lehet), a kúpot meg mind a tízet felraktam esténként. (Utána már nem keltem fel, stb.)

Most vasárnap tettem fel az utolsót, ma meg kéne jönni a mensimnek, érzem is, hogy fájogat a hasam. Kíváncsi voltam, ezért megnéztem h milyen váladék van bent és a gombára jellemző fehér nyúlós cuccot találtam. Most akkor nem múlt el a gomba?

Olbastam olyat, hogy a menstruáció kitisztítja, lehet, hogy azzal vége lesz?

Nagyon nem akarok visszamenni az orvoshoz mégegy 10 napos szarságért,mert ez egy katasztrófa, szegény párommal már alig bírjuk...

19/L



2019. aug. 15. 10:14
 1/5 A kérdező kommentje:

*fehér túrós cucc,

És egy pici folyás még volt tegnap, megszagoltam, büdös...

2019. aug. 15. 10:31
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Köszönjük ezt a gusztusos leírást. A párod is kapott kezelést, ugye? Mert anelkül csak ideoda fogjátok adogatni egymásnak, sosem gyógyulsz ki.
2019. aug. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

Miért hogy írja le ezt szebben nem lehet xd a masik igen a párodnak is el kell mennie mert oda vissza adjátok de mivel a kérdésből kiderül hogy alig bírjátok ki gondolom nem csináltátok a fertőzés ota így nem tőle vetted át de attól meg neki is el kell mennie orvoshoz mert ha rendbejössz visszakaphatod tőle.

A masik a készítmények utan hüvelyflórát helyre kell állítani. Mert az erős gyógyszerek nem csak a rossz bacikat ölik ki hanem a jókat is így nagyon könnyen elkapsz mindent újra. Valószínű ha ez nem történt meg megint elkaptad. Újra el kell menni orvoshoz lehet már felír valami szájon át bevehetőt is. De most már kérj valami flórahelyreállítót is amit a gyógyszer mellett lehet használni/utánna egy pár napig.

Sajnos erre nem minden orvos gondol es sokan meg is járják ahogy most te is vele vissza kell menned és újra kezdeni a kezelést, ahogy a párodnak is el kell mennie orvoshoz.

2019. aug. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A fertőzés előtt voltunk utoljára együtt, de akkor is óvszerrel (egy hónapig csak azzal) , mert antibiotikumot ettem. A párom tünetmentes, de van kenőcse, ha lenne bármi tünet is.
2019. aug. 15. 11:09
 5/5 anonim ***** válasza:
24%
Nekem is állandóan visszajön és már elegem van. Gynoxint irt fel a nőgyógyászom, első nap feltettem, de szerintem szart se ér! Ezért váltottam Canestenre. Elvileg az egész országban kifogyóban van az egy darabos hüvely tabletta (500mg)... ezért a három darabosat vettem meg , ami 200mg... Eredemnyem jövő héten várható. Használok mellé Canesten krémet is. És majd holnapután megnézem lesz e változás. Ha nem, akkor elszedem a maradék 2 Gynoxint és utána lesz valami. Majd Lactinelle huvelyflora visszallito tablettát. De úgy érzem, soha nem lesz vége és már nagyon elegem van!!!
2019. aug. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!