Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gomba/baktérium tenyésztés...

Gomba/baktérium tenyésztés negatív, de egy másik orvos mikroszkóp alatt látta a gombás fertőzést. Ez hogy lehet?

Figyelt kérdés
Szóval a tenyésztés negatív, de a panaszom ugyan úgy fent állt. Elmentem másik orvoshoz aki egy jól felszerelt mikroszkóp rendszerrrel rendelkezett, és a hüvelyváladékomat azonnal meg is nézte. Monitoron keresztül mutatta is hogy hol ábrázolódik a gomba. Ezt a kérdést tudom neki kellett volna feltenni de sajnos a tobbi kérdésem mellett elfelejtettem feltenni.

2019. júl. 19. 11:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A tenyésztés sajnos nem mindig működik. Minden baci, gomba mást szeret, vannak igénytelen fajok, amik bárhol megnőnek, de vannak igényesebbek is, amiknek speciális táptalaj kell, vagy hosszabb idő őket kitenyészteni. Mikroszkóp alatt viszont azért majdnem minden látszik. Valószínűleg erről van szó.
2019. júl. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
Ez eléggé elképzelhetetlen. Persze hibák történhetnek tenyésztés során is.
2019. júl. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha az ember kifizet érte 20.000 ftot, nem hibás leletet várna cserébe
2019. júl. 19. 14:33
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Én értem, persze igazad van.

Én csak azt nem értem, hogy mikroszkóppal hogy látta a doki, mikor azt csak tenyészteni lehet, ami legalább 1 hét, én így tudom.

2019. júl. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Néhány dokinak van mikroszkóp a rendelőben, de caak azoknak akik kifejezetten foglakoznak a hüvelyi fertőzésekkel
2019. júl. 19. 16:40
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Értem, de a gombát akkor is tenyészteni kell.
2019. júl. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy kell, kenetben látszik mikroszkóp alatt a gomba...
2019. júl. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha pesten van az orvos, es bevalt, kerlek kuldesz rola elerhetoseget?

Sajnos ilyenbe mar futottam en is brle. Megfelelo eszkozok hianyaban, negativ lett az eredmenyem, kozben meg kiderult, hogy csak a "gep" nem jo.

2019. okt. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!