Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jön meg? Mit csinálj...

Miért nem jön meg? Mit csináljak hogy meg jöjjön? Lejet azért nemjon meg mert most vesztettem el a szüzességemet?

Figyelt kérdés

Nem védekeztünk de nem bennem ment el. És tudom hogy kellett volna védekezni de nem volt óvszer először aludtam nála nem akartam még szexelni de megtörtént.

18 vagyok

2 hete szexeltunk tegnap kellett volna megjönnie


2019. aug. 15. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet. Az meg semmit nem jelent, hogy nem élvezett el benned.
2019. aug. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy hetet késett azután, miután elvesztettem a szüzességemet, pedig mi védekeztünk gumival. Akkor én is utánaolvastam, és elvileg lehetséges ilyenkor késés anélkül is, hogy baj lenne, mert többen jártak így. Viszont mivel ti nem védekeztetek, sajnos nagyobb az esélye, hogy gond van. Én is javaslom, hogy terhességi tesztelj, mert most csak parázol, és az idegesség miatt is késhet. Ha a teszt negatív, legalább megnyugszol.

Tanács a jövőre: NE aludj ott nála vagy senki más fiúnál a jövőben úgy, hogy nincs kéznél óvszer!


Engem személy szerint a helyedben az is aggasztana, ha a partnered már nem volt szűz, hogy valami fertőzést nem adott-e át. Mert ha most nem volt nála óvszer, lehet, hogy a korábbi partner(ek) esetében sem volt. Akkor meg akármi meglehet, és a fiúk gyakran tünetmentesen terjesztenek bizonyos fertőzéseket.

2019. aug. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Liz* ***** válasza:

A megszakítás Pearl-indexe: 8,0-38,0 (vagyis ennyien esnek teherbe megszakítással 100nőből évente)

Ezek után mondanom se kell, hogy ez nem igen számít védekezésnek, pláne ha most kéne megjönnie és 2 hete voltatok együtt, vagyis a ciklusod azon szakaszában mikor termékeny vagy. Szerintem csinál tesztet.

A másik meg "nem akartam még szexelni de megtörtént" ugyanmár ... ha nem akarod, nem történik meg. Ha ott alszol nála erre mindkettőtöknek gondolnia kellett volna, légyszíves ne legyetek felelőtlenek.

2019. aug. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Tehát pont peteéréskor csesztetek védekezni. Mégis mit vársz? Csinálj tesztet.
2019. aug. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!