Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fájhat és viszkethet a...

Miért fájhat és viszkethet a nemi szervem?

Figyelt kérdés
mindig amikor viszket megmosom de nem ér semmit!!és valami fehér jön belőlem de nagyon sok!!!!kérlek titeket segíííítsetek:((
2007. dec. 9. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hál az égnek eddig nem volt ilyen jellegű problémám, de én gombás fertőzésre gondolok. Gyógyszertárba van rá ellenszer, de ez nem játék, menj el orvoshoz, hogy jó irányba kezelődj! És ne a magamfajta "kóklerekre" hagyatkozz!
2007. dec. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnos évek óta küzdök ellene(candida)...Ez gomba egyértelműen. Természetesen menj el orvoshoz, de nekem egyik sem segített még, lehet mert túl későn mentem már!
2007. dec. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egész biztos fertőzés, orvoshoz kell menni vele, nem múlik el, csak kezeléssel!
2007. dec. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
teljesen egyetértek az elöttem szólókkal...ez sajnos fertőzés jele. ogdulj orvoshoz vele, majd ő megmondja mivel és hogyan kezeld!
2007. dec. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!