Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A tusfürdő miatt viszkethet a...

A tusfürdő miatt viszkethet a nemi szervem?

Figyelt kérdés
Tegnap tusoltam először ezzel a fajtával és pár órával utána éreztem hogy viszket és ég a nemi szervem, azóta már ujra tusoltam csak vízzel de nem múlt el. Szerntem nm fertőzés mert nem élek szexuális életet és nem voltam mostanában fürdőben.. Micsináljak?
2011. máj. 15. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Én semmilyen tusfürdőt nem tudok elviselni "ott", ezért csak sima vízzel mosom.

Sőt én a betétektől is szoktam viszketni, szerintem valószínű, hogy nálad is a tusfürdő a ludas :-/

2011. máj. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lehet a tusfürdőtől.

Brutál módon meg tudja bolygatni a természetes hüvelyflórát, úgyhogy ne vegyél arra mérget, hogy nincs semmi fertőzés. Egy igen komoly gombás eredetű gyulladásod is lehet, úgy hogy szűz vagy.


Lehetőség szerint hamar keress fel egy nőgyógyászt.

Addig segíthet, ha főzöl kamillateát, jó erőset, beleöntöd a fürdővízbe, és ücsörögsz benne kicsit.

A boraxglicerines öblögetés is szinte azonnal csillapíthatja a kínjaid, ha gomba okozza az égő érzést.


A tanulság: szappan tényleg nem való odalentre...

2011. máj. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, valószínüleg attól, pár nap és helyrejössz, nem semmiért mondják az orvosok, hogy nők ne használjanak tüsfürdőt, szappant suna mosásra. A külső részeken kell, és combtövekbe is, de a nagyajkak és hüvelybemenet az a tiszta vizet kívánja, mert ha felborul a ph egyensúly akkor könnyen jönnek a viszketések és folyások és stb.
2011. máj. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.. eléggé aggodók:S
2011. máj. 15. 16:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, rendbe jön, pár nap, talán egy hét, de tényleg csak vízzel mossad, vagy esetleg még ahogy írták is, kammilás vízzel is lemoshatod.
2011. máj. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem kell a puncira más csak sima meleg víz.
2011. máj. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
bocs az off-ért, de ti intim mosakodót sem használtok odalentre? Tényleg csak kizárólag sima vizet?
2011. máj. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az intim mosakodó is csak egy reklámfogás, az is tele van parfummel, allergizáló anyaggal.

A szappannal viszont vitába szállnék, pl. a Sövénykúti kecsketejes szappan pont a flórát támogatja. Temészetes, nincs benne mesterséges anyag, mint a bolti cuccokban, szappanokban, tusfürdőkben.

2011. máj. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!