Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bő fehér folyás, petefészekfáj...

Bő fehér folyás, petefészekfájdalom mi lehet?

Figyelt kérdés
Ovuláció környékén járok, 3 napja "szenvedek". Akérdést hülyén fogalmaztam, mert minden hónapban érzem az ezzel járó tüneteket. Viszont most erősebben. Méhnyaknyákon túl vagyok, azóta fehér folyás. Petefészek fájdalom kicsit erősebb, mint szokott, és a derekam is fáj, ráadásul a bőröm is nagyon érzékeny a csípőmön, és a mellem is érzékenyebb, olyan mint menzesz előtti 1-2 nap, pedig van még 2 hetem. Tapasztaltatok már hasonlót? Voltunk együtt párommal védekezés nélkül, meg amúgy is csak megszakítást alkalmazunk, mert szeretnénk babát. Nem hiszem hogy terhes vagyok, mert menzesz utáni második nap voltunk együtt
2019. aug. 18. 10:32
 1/2 Liz* ***** válasza:
Amióta nem szedek fogamzásgátlót én is minden hónapban megérzem mikor van az ovulációm. Viszont nekem ezek a tünetek csak egy napig tartanak. Alhasi szúró fájdalom csak az egyik oldalon, derékfájdalom, mell érzékenység. Sokszor van, hogy azon az egy napon fájdalomcsillapítóra van szükségem.
2019. aug. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha amúgy is szeretnétek babát, akkor minek a megszakításos? Értelmét nem látom.
2019. aug. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!