Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jött meg rendesen?

Miért nem jött meg rendesen?

Figyelt kérdés

Eddig mindig rendesen megjött kb 3-4-re az előző után. Legutóbb augusztus 6-án jött meg, azóta volt petting a barátommal, de végig maradt rajtunk ruha, és miután ő elment, mindig abbahagytuk és utána nem ért hozzám az átnedvesedett alsónadrágjával, sem az ujjával. Azóta átmentem egy hüvelygombán is. Tegnap (09.06.) pedig azt hittem hogy megjött és minden rendben, de mára már semmi. Összvisz egy pici piros "folyás" volt. Lehet hogy most ennyi volt a menszesz? Ugye nem lehetek terhes?

17l



2018. szept. 7. 12:24
 1/6 A kérdező kommentje:
3-4 hétre*
2018. szept. 7. 12:25
 2/6 anonim válasza:
100%
Semmiképp nem lehetsz. Ruhán át elég nehéz lenne. A hüvelygomba felboríthatta valószinűleg.
2018. szept. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A ruhán át azt úgy értem, hogy csak fehérnemű volt rajtunk. Így sincs esély rá?

Egyébként köszönöm a gyors, megnyugtató választ

2018. szept. 7. 14:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Mucus. Ahhoz, hogy terhes legyél, a pasidnak beléd kellene spriccelnie a spermát. Ha mindketten egészségesek vagytok, beléd élvez, és éppen ovulálsz, akkor is csak kb 15-20% esély van a terhességre. Amíg ezzel nem vagy tisztában, felejtsd el a pettinget is.
2018. szept. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok ezzel, csak túlaggódtam a dolgot meg beleképzeltem a saját esetembe az ilyen szélsőséges lehetőségeket, azért tettem fel a kérdést. De köszönöm a választ
2018. szept. 7. 15:09
 6/6 anonim ***** válasza:
A túlaggódás egy dolog. De te kis túlzással attól félsz, hogy terhes lettél, mert rád nézett egy pasi. Használd a józan paraszti eszedet.
2018. szept. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!