Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Babát szeretnénk, de pete...

Babát szeretnénk, de pete érés után pár nappal amikor még nem kéne, mintha megjött volna de nem rendesen. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Együtt voltunk a párommal peteéréskor is, még lenne majdnem két hét a menstruációig, nem védekeztünk természetesen és egy pár napja fájdogál a hasam mintha meg akarna jönni. Ma vérzést is tapasztaltam, nem olyat amilyen lenni szokott és megállás nélkül fáj a hasam. Lehetek terhes? Állandóan éhes vagyok fejfájást szédülést és mellfeszülést is tapasztalok. De volt párszor már ilyen tünetekkel vaklárma. Csalódni nem akarok de nem tudom hogy csináljak e tesztet vagy lehetséges e hogy ilyen hamar megjött. Kérlek segítsetek!

2017. okt. 24. 23:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Pontosan hány nap telt el az ominózus aktus óta?
2017. okt. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem csak akkor voltunk együtt amikor a peteérés volt de amikor volt azóta 5 nap telt el
2017. okt. 25. 11:29
 3/4 anonim ***** válasza:

A beágyazódáshoz 11-14 nap szükséges,addig nem érezhetsz semmit.

Még azért várjál 1 hetet azzal a teszttel.Ki tudja,mi lesz belőle..:)

2017. okt. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tehát érdemes tesztet venni, van remény? 😍
2017. okt. 25. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!