Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fiatal nőként kopaszodom?

Fiatal nőként kopaszodom?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 25 eves nő vagyok. Nagyon el kezdtem kopaszodni, szinte mindenhol. Nem tudom mitől. Rettentően kétségbe vagyok esve. Sose volt dús hajam, emlékszem 13 14 evesen is mar mickey egeresen kopasz voltam, de úgy érzem es látom hogy most mar nagyon durvan hullik a hajam és csak panikolok hogy kopasz leszek. Milyen orvoshoz forduljak? A vérkepemmel nincs gond :( Németországban élek.
2019. aug. 20. 02:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem háziorvostól kérj tanácsot. Endokrinológust is érdemes lehet felkeresni de lehet beutalóköteles.
2019. aug. 20. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Endokrinológushoz vagy immunológushoz. Lehet pajzsmirigy eredetű vagy autoimmun eredetű.
2019. okt. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

17 eves vagyok nekem is ilyen “mickey egeres” kopaszodasom van de lehet hogy en ezt csak orokoltem mert apumnak is ilyen

De nekem is magyon hullik a hajam kb 1eve nagyon dus volt most meg alig van de meg igy is hullik

2019. okt. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!