Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőként dezodorálás mellett is...

Nőként dezodorálás mellett is nagyon erős szaga van a hónaljamnak. Mitől?

Figyelt kérdés
Rendszeresen tisztálkodom, a hormonháztartásommal nincs baj. Sajnos napjában többször is kellemetlenné válik a hónaljam illata és már én érzem.. Pedig dezodorálom magam. Nem is egyszer egy nap. Napközben ahol lehetőségem van szapanos vízzel megtisztogatom és újradezodorálom. Egyébként Manna dezodort használok. Lehetséges, hogy ezzel lenne baj?

2018. okt. 21. 01:57
 1/8 Miss Endzsi ***** válasza:
91%
Nincs benne alkohol, ami igaz, szárítja a bőrt de hatékonyan elpusztítja a baktériumokat amik a szagot okozzák.
2018. okt. 21. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem is vannak olyan dezodorok, amik nem veszik el a honaljambol arado finom illatokat. Probalj meg mas termeket is. Secret? Probaltad? Eleg eros es jo. Volt, hogy hasznaltam, ferfi letemre is. :) Mindenki izzad, ha kiprobaltad ird le a tapasztalatodat, remelem tudtam segiteni!


Szep napot!

2018. okt. 21. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Miss Endzsi ***** válasza:
Mármint, amit te használsz, az natúr, gondolom alkoholmentes.
2018. okt. 21. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem jó a dezodorod.
2018. okt. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az adott dezodor neked nem jó, próbálj ki másikat. Nekem is van olyan, amit hiába használnék, az izzadtságszag ellen semmit nem ér számomra.
2018. okt. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Miss Endzsi ***** válasza:
Ha nem akarod lecserélni a dezodort, akkor mondjuk kézfertőtlenítővel töröld át néha, ha érzed a szükségét.
2018. okt. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
8%
Nem az a baj, hogy izzad az ember, hanem az, hogy szaga van. Tele vagyunk méreganyagokkal. Ki kellene vezetni a nehézfémeket és lúgosabban kellene táplálkozni. Cukor, fehérliszt tiltolistán, junk food szintén. Ránk férne egy nagy méregtelenítés vagy vegán kúra. Amikor nem ettem húst, még a széklet is szagtalan volt nemhogy a hónalj.
2018. okt. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szortelen a honaljad? A szor jol tarolja a szagokat.
2020. jún. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!