Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális, ha 27 éves...

Az normális, ha 27 éves nőként már komolyan látszódó mimikai ráncaim vannak?

Figyelt kérdés
Főként a szemeim körül.

2018. szept. 5. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez ugye attol is fugg mennyire elsz stresszes eletet,menyit tudsz pihenni,de van hogy genetikailag hamarabb oregszik a bor plene ha dohanyzik is az egyen
2018. szept. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normális.
2018. szept. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kisebb ráncok már tizenévesen is vannak, melyek aztán később mélyülnek. Amúgy minden ránc normális, egészségügyi értelemben legalábbis nagyon ritkán okozza valamilyen rendellenesség, általában a genetikával magyarázzák az orvosok. Fontos, hogy megtaláld a neked leginkább mefelelő arckrémeket, de ha ez nem elég, ideje már most minden hónapban félretenned, aztán pár év múlva irány egy jó plasztiai sebész! :)
2018. szept. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem 22 évesen van.. és életemben nem dohányoztam és nem ittam...
2018. szept. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Eletmod s genetika fuggo nagyon.Dohanyzas kave keves alvas, stressz mind mind elorebb hozza az oregedes jegyeit. 25 eves kor felett mar fokozatosan veszit a bor a vizhaztartasabol ezaltal ruggalmassagabol is majd 30 felett kezd el intenzivebben elindulni ez a folyamat de viszont lehet kesleltetni s tenni annak erdekeben h sokaig szep fiatalos friss maradjon a borod. Napi 2 3 liter asvanyviz rengeteg gyumolcs s rost vitamin.A szem alatti taskakra uborka pakolas s rengeteg viz s sok alvas mert mint tudni illik a pihenteto alvas szépįt.☺
2018. szept. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 21 éves is van. Szem környéki nevető ráncok és az szájnál a bőr. Szerintem ez normális.
2018. szept. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én is 27 éves vagyok nekem a szemem alatt voltak táskák, nagyon csúnya volt.

kentem ezzel azzal, de sose lett jobb semmitől.

egy télen nagyon kiszáradt az arcom, és a jó öreg kék Nivea krémmel kentem éjszakéra kb egy hétig.


azt vettem észre, hogy sokkal szebb lett a szemem alatt is. azóta minden este kenem Niveával és sokkal szebb a bőröm, kicsit mintha feltöltené a ráncokat is, egy próbát megérne!!

2018. szept. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!