Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek mitol lehet?...

Szerintetek mitol lehet? Lehet baba a dologban? (leirasban)

Figyelt kérdés

Szoval kezdetnek ma van 21 napja hogy kesik. Csinaltam vagy 6 tesztet mind negativ lett, az utolso ma reggel.

Az utobbi par hetben tobbszor is elofordult hogy fajt a fejem, szedultem vagy esetleg emelyegtem. A hangulatom is ingadozik, ingerlekeny vagyok.Folyamatosan faradt vagyok es aludnek.

A mult heten furcsa lukteto erzesem volt a bal oldalon a mehembem vagy 2 napig. Nem ereztem elotte ilyet soha.

Sot meg egy kis folyasom is van az utobbi hetekben pedig az nem igazan volt eddig.


Hallottam mar hogy valaki terhes volt de nem mutatta ki a teszt csak a vervetel vagy ultrahang. Lehet nalam is az a szitu?


A kovi hetre kaptam idopontot a dokinal szoval remelem o majd tud valamit mondani.


26/N



2019. aug. 22. 16:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor majd a kövi héten kiderül.
2019. aug. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs HCG hormon (pozitív teszt), akkor az nem valószínű, hogy baba. 21 nap után már jelezné.

Ha lenne is embrió, az pár miliméter: kizárt, hogy érezd a mozgását. Viszonyításképpen: én kb. a 110. nap késés után éreztem.

Valószínűleg hormonális, de majd a doki megmondja.

2019. aug. 23. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!